Domestic na CeBIT 2013 – relacja

Zespół pracowników projektu DOMESTIC uczestniczy w targach CeBIT 2013 w Hanowerze. Liczba wystawców na tych największych targach na świecie z dziedziny technologii informatycznych przekracza 4000 (z około 70 krajów). W tym roku partnerem strategicznym targów jest Polska. Projekt DOMESTIC został zaproszony do uczestnictwa w tym kluczowym wydarzeniu przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stanowisko projektu odwiedziło szereg znakomitych gości, w tym Pani Minister, Prof. Barbara Kudrycka. Zespół osób realizujących zadania projektu DOMESTIC demonstruje aż 8 różnych wynalazków w zakresie wspomagania osób starszych, chorych i tych o ograniczonej mobilności.

 

 

Domestic on CeBIT 2013

From 5 to 9 March 2013 in Hanover will be held CeBIT. One of the largest IT exhibition in the world. Domestic team will be one of many exhibitors. We cordially invite you to our stand!

 

Domestic na CeBIT 2013

Od 5 do 9 marca 2013 r. w Hanowerze odbędą się targi CeBIT. Jedene z największych targów IT na świecie. Zespół Domestic będzie jednym z wielu wystawców. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!